Veru z nového tunela som sa dlho netešil

Autor: Jozef Drahovský | 2.7.2007 o 8:55 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  4516x

Dnes ráno som si všimol dopravnú zápchu na Harmincovej ulici, až takú, že bola zablokovaná križovatka s ulicou Mikuláša Schneidra Trnavského. Pritom som netušil aký mail dostanem.Dobrý deň pán Drahovský,
čo tie naše múdre hlavy zasa nevymysleli!
Veru z nového tunela som sa dlho netešil. Dnes som šiel do prace a hovorím si: prázdniny, to bude parádička cestovať do prace. Veľký sok som zažil, keď som šiel ako každý deň z diaľnice D2 na patrónku. Ešte doteraz tam boli dva pruhy pre smer z diaľnice a Lamača, no nejaká múdra hlava vymyslela, že jeden pruh stačí. Samozrejme tam hneď vznikla poriadna zápcha. Nechápem, prečo to zredukovali nejeden pruh. Veď doteraz tie dva pruhy boli úplné v pohode. Jeden z nich síce smeroval aj späť na diaľnicu do tunela, ale to by vyriešilo elegantne vodorovne značenie - pruh pre priamy smer aj odbočenie. Som zúfalý! To už na Slovensku naozaj nič nemôže fungovať poriadne.
A keď niečo funguje, vždy sa nájde dobrák čo to pose...!
Tak už len Vy to dokážete zmeniť! Tak dávam do Vás svoju nadej:)
Pekný deň a ďakujem
S pozdravom
Marek


Priama zmena sa mi vykonať nedá, ale v priebehu dneška tam zájdem, zdokumentujem, navrhnem riešenie, zverejním ho aj tu na blogu a podsuniem kompetentným.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Tomáša Prokopčáka

Jedna zlá a dve dobré správy o novej vakcíne

Očkovanie je jeden z najúžasnejších objavov ľudstva.


Už ste čítali?