Ministerstvo práce - konečne krok správnym smerom

Autor: Jozef Drahovský | 14.8.2007 o 11:32 | (upravené 29.1.2012 o 23:11) Karma článku: 11,41 | Prečítané:  4320x

Ministerstvo práce rozhodlo, že súkromní lekári, fyzioterapeuti, maséri, súkromné zdravotné sestry, audítori, daňoví poradcovia, advokáti, notári, znalci, tlmočníci, prekladatelia, autorizovaní architekti, autorizovaní stavební inžinieri a podobne, nebudú povinní platiť odvody do Sociálnej poisťovne.

Druhá možnosť sa neruší a vzniká aj tretia, keď sa zabezpečíte vlastnými silami. (ale zatiaľ nie pre všetkých)Druhá možnosť sa neruší a vzniká aj tretia, keď sa zabezpečíte vlastnými silami. (ale zatiaľ nie pre všetkých)http://www.dochodok.gov.sk/
Samozrejme, ak budú mať záujem, môžu využiť možnosť dobrovoľného nemocenského alebo dôchodkového poistenia, prípadne dobrovoľného poistenia v nezamestnanosti. Viac sa dozviete v článku od Jozefa Mihála

Podľa mňa je to krok správnym smerom. Ak sa viete zabezpečiť lepšie ako vás vie zabezpečiť štát, tak sa môžete zabezpečiť sami. Ak sa neviete alebo sa nechcete zabezpečiť sami, tak môžete využiť služby štátu.

Je to ideálny krok v duchu ekonomickej demokracie, len ho treba dotiahnuť pre všetkých obyvateľov Slovenska, aby všetci občania mali túto slobodnú voľbu. ;-)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Petra Schutza

Vzťahový nadštandard Slovenska a Česka čakajú vážne strestesty

Obnovenie virtuality hranice je isteže fajn a krásne.

Advokátov, o ktorých polícia nevedela, mal Kočner viac

Šabík ku kauze motákov vypovedal len nedávno.


Už ste čítali?