Vodiace dosky na nájazde na most Apollo z Petržalky

Autor: Jozef Drahovský | 9.2.2011 o 22:06 | (upravené 9.2.2011 o 22:30) Karma článku: 8,10 | Prečítané:  2230x

Doteraz, keď som priamo mailom upozornil magistrát, ako správcu komunikácie, na poškodené dopravné značenie, tak odstránenie nedostatkov, kde stačilo prísť niečo demontovať, alebo niečo znova upevniť, bolo veľmi rýchle. Preto o väčšine takýchto záležitostí som na blogu ani nepísal. Medzitým sa na magistráte niečo zmenilo, preto na blog dávam obsah mailu z 4.2.2011 o probléme na nájazd most Apollo z Petržalky.

V Bratislave na nájazde na most Apollo z Petržalky je zbiehanie 4 jazdných pruhov do dvoch a tieto dva jazdné pruhy pokračujú bez kolízne na most Apollo.

Pred nedávnom tam bola nehoda kedy vozidlo prerazilo dopravne značenie oddeľujúce tieto jazdné pruhy.

Tento týždeň tam nastala kolízia, keď arogantný vodič prichádzajúci z dolnozemskej využil dieru medzi smerovacími doskami a prešiel cez ňu, s cieľom predbehnúť niekoľko vozidiel pred sebou. Len duchaprítomnosťou vodiča, ktorý prichádzal z Einsteinovej, ktorý ma na tuto situáciu upozornil, nedošlo k nehode.

Z tohto dôvodu odporúčam opraviť -  znovu rozmiestniť dopravne značenie - smerovacie dosky  tak, aby bezpečne a jednoznačne oddeľovali jazdné pruhy a vjazd na most Apollo bol   bezrizikový a tým pádom plynulý z oboch komunikácií.

Fotografie prikladám:


Obr. 1. Príjazd z Dolnozemskej.


Obr. 2. Príjazd z Dolnozemskej.


Obr. 3. Príjazd z Einsteinovej.


Obr. 4. Príjazd z Einsteinovej.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?