Incheba nezvládla organizáciu výstavy The Human Body v Bratislave

Autor: Jozef Drahovský | 9.10.2012 o 22:10 | (upravené 9.10.2012 o 22:23) Karma článku: 14,54 | Prečítané:  10427x

Rozhodol som sa, isť si pozrieť výstavu o ľudskom tele, ktorá zavítala na výstavisko Incheba Expo Bratislava. Samotná výstava The Human Body Exhibition Bratislava splnila moje očakávania, ale organizačné zabezpečenie výstavy a služby pre návštevníkov už nie.

Informácie o výstave sú uvedené na stránke Incheby, konkrétne: http://www.incheba.sk/vystavy/the-human-body.html?page_id=5751

Nájdete tu popis výstavy, termín výstavy, otváracie hodiny aj informáciu o poslednom vstupe, s tým že prehliadka trvá približne hodinu. Sú uvedené aj ceny vstupného pre všetky kategórie návštevníkov s odkazom na Ticketportal, kde si je možné cez internet zakúpiť vstupenku na konkrétny deň a konkrétnu hodinu.

Túto službu som využil aj ja, vstupenky za 14,- € som zaplatil platobnou kartou a vytlačil ich na tlačiarni. Do tohto bodu prebiehalo všetko ideálne.


Obr. 1. Vstup na výstavu The Human Body v areály Incheba Expo Bratislava.

Prvý problém nastal pri vstupe do areálu Incheby. Viacero návštevníkov si myslelo, že keď v propozíciách sa nič nepíše o vstupe pre peších a v autách, že vstup bude ako pri iných akciách hlavnou bránou. Lenže teraz to bolo inak. Tí čo išli po pamäti, tak si spravili čestné "kolečko" okolo areálu Incheby.

Ale ani tí čo sa riadili plagátmi popri ceste a trafili na prvý krát, nemali vyhraté. Vstupenky hoci aj za najvyššiu cenu, na vjazd autom nestačili. Bolo potrebné zaplatiť príplatok vo výske 5 € zhruba za hodinu parkovania.

Z výstav v zahraničí mám skúsenosť, že parkovné býva v cene vstupenky a keď nie, tak je to uvedené v propozíciách s informáciou kde parkovať a za akú cenu. Preto som pracovníka na vstupe podozrieval, že peniaze za parkovanie inkasuje do svojho vrecka.

Ďalšie prekvapenie nastalo, keď som už akceptoval, že Inchebe Expo Bratislava zaplatím aj za parkovanie. V hotovosti 5 € som nemal a platbu kartou odmietli, že u nich sa kartou platiť nedá. To bol zrejme dôvod, prečo sa zahraničné auto pred mnou otočilo. Eurá nemali, tak išli hľadať bankomat.


Obr. 2. Poplatok za parkovanie vo výške 5 €, ktorý som po dohode so strážnou službou zaplatil až pri odchode z areálu Incheby.

Dobre čítate Incheba Expo Bratislava, organizátor výstav a veľtrhov, ktorý sa hrdí usporiadaním najrôznejších výstav a poskytovaním plného výstavného servisu, ešte nedorástol na to aby pravdivo informoval svojich návštevníkov v propozíciách výstavy, že na túto výstavu sa okrem vstupného platí aj parkovanie, bez možnosti platenia kartou a cez ktorú bránu je vstup do areálu.

Incheba Expo Bratislava aj s celým marketingovým a PR oddelením zamrzla so svojou kvalitou poskytovaných služieb niekde v minulom storočí a dodnes tam nepoznajú možnosť zaplatiť parkovné pri kupovaní vstupenky a nepoznajú ani posterminál na platbu kartou, ktorý dnes nájdete takmer vo všetkých, aj tých najmenších obchodoch.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Amnestie, Roháč a Sýkora. Čo má vplyv na prípad vraždy Remiáša

Na rozhodnutie o Mečiarových amnestiách má Ústavný súd posledné dni. Nájomný vrah Roháč dostal doživotie. Pri vražde Sýkoru sa spomína SIS.

DOMOV

Koalícia sa chce náhle zbaviť šéfa Ústavu pamäti národa

Ak by zmena zákona prešla, nové pravidlá začnú platiť od 15. októbra 2017.


Už ste čítali?