Lajdáckosť dopravného projektanta a odbočenie na Bosákovu

Autor: Jozef Drahovský | 7.1.2006 o 23:01 | Karma článku: 9,44 | Prečítané:  3751x

Sneh ukázal presne to, čo sa dalo v Bratislave predpokladať, že aj napriek administratívnemu zákazu odbočenia z mosta Apollo na Bosákovu ulicu, sa na ňu veselo odbočuje, bez porušenia jedinej dopravnej značky.

Foto z 4.1.2006 10:14Foto z 4.1.2006 10:14
Nie je to tak dávno, čo som písal o rozhodnutí uzatvoriť odbočenie na Bosákovu ulicu. Vtedy som mal snahu kontaktovať sa s dopravným projektantom, ale bezvýsledne (zostáva v utajení), veď nečudo, za kvalitu presnejšie nekvalitu práce ktorú odviedol, by sa každý hanbil zverejniť svoje meno.

Dopravný projektant naprojektoval zbiehanie sa jazdných pruhov a vodorovné dopravné značenie, ale nedal si námahu naprojektovať k dopravnej značke D1a (Hlavná cesta) druhú značku B23a (Zákaz odbočovania vpravo).

Keď nasnežilo a vodorovne dopravné značenie prestalo byť vidno a zrejme vietor odfúkol jeden stĺpik zo smerovacích dosiek Z4a (Smerovacia doska ľavá), tak už nič nebránilo vozidlám odbočovať na Bosákovu ulicu.

Vážení vodiči, neodporúčam vám, využívať zasneženie vodorovného dopravného značenie a odbočovať tam.
Dopravnému projektantovi neodporúčam vôbec nič, lebo ako som zistil, tak to nemá význam, ale jeho nadriadeným odporúčam takéhoto nezodpovedného dopravného projektanta vymeniť.

Predchádzajúci článok na túto tému - Z mosta Apollo na Bosákovu už neodbočíte

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Takmer ju vyliečil z rakoviny. VšZP aj tak odmieta liek žene preplatiť

Dôchodkyňa a jej deti už za liek zaplatili desaťtisíce eur.


Už ste čítali?