Nešťastie nechodí len po cestách

Autor: Jozef Drahovský | 26.6.2006 o 20:42 | Karma článku: 7,83 | Prečítané:  3106x

V sobotu podvečer po fotografovaní jednej zaujímavej záhrady, som si všimol, že na blízkej stavbe je divne naklonené lešenie. Už pri pohľade z diaľky, som mal tušenie, že niečo nie je v poriadku.


Obr.1 Jedna plošina z lešenia na blízkej stavbe vo výške podlahy piateho poschodia, držala len v jednom bode a bola tak naklonená, že sa na nej stojaci človek neudrží. Najprv som sa nazdával, že ju len čerstvo pripevnili najprv v jednom bode a išli pre fajrontový kľúč.


Obr. 2. Pohľad  nižšie naznačoval, že niečo alebo niekto z  lešenia spadol. Pod uhlom sklonu plošiny je o dve poschodia nižšie je ulomená doska lešenia. Ulomený červený kus, sa  voľne hompáľa v mieste zlomenia.


Obr. 3. Pohľad na zem hovoril jasne, že sa niečo stalo. Na zemi ležala roztrhaná ochranná vesta a miesto bolo ohradené páskou.

Väčšinou píšem o doprave, kde sú dopravné nehody na dennom poriadku.  Bohužiaľ neprejde mesiac, niekedy ani týždeň, že by si cesty nevyžiadali ľudskú obeť. Čo sa stalo tu neviem. Okolo stavby, som išiel  úplnou náhodou. Tak ako mi šiesty zmysel niečo hovorí, ak na cestách, nie je niečo v poriadku, tak som to pocítil aj tu.

Zostáva mi len dúfať, že toto nešťastie neskončilo tragicky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prieskum preferencií: Prepad kotlebovcov pokračuje, Za ľudí poskočili nad čiaru

Pozrite si najnovší prieskum preferencií politických strán.

Komentár Zuzany Kepplovej

Očkovacia stratégia je dielo skazy

Strhla sa klasická východoeurópska lobovačka.


Už ste čítali?