Čo sa deje u dopravných policajtov ?

Autor: Jozef Drahovský | 8.9.2006 o 19:22 | Karma článku: 10,28 | Prečítané:  3811x

Kto si všíma politické dianie na Slovensku, zaregistroval, že prezident Policajného zboru Ján Packa odvolal šéfa dopravnej polície Bohumila Strapeka k 1.10.2006 z dôvodu dlhodobého neriešenia dopravnobezpečnostných problémov.

gen. JUDr. JÁN PACKA<BR> 
prezident Policajného zboru gen. JUDr. JÁN PACKA
prezident Policajného zboru
www.minv.sk
Podľa informácii ktoré sa dostali až ku mne, samotný policajný prezident príkazom nasadil policajtov na bratislavskú križovatku Patrónka, kde je takmer trvalý dopravný kolaps. Prvý deň policajti riadili križovatku a kolóna kamiónov, ktorá inokedy blokovala až most Lafranconi, sa zmenšila na minimum. Lenže ďalší deň, znovu boli kolóny tak predtým. Policajti namiesto riadenia dopravy, stáli pri križovatke, a rozprávali sa. Zrejme to bola posledná kvapka, ktorá spôsobila pretečenie pohára.

Dnes je piatok, preto som sa pripravil na dlhotrvajúcu krátku cestu, tak ako je to každý piatok obvyklé. Odvolanie šéfa dopravnej polície si veľa vodičov nevšimlo, ale policajtov, ktorí dnes riadili problematické križovatky, si všimol každý vodič. Hoci som očakával bežnú piatkovú, niekedy až hodinovú jazdu, dnes som bol doma do 15 minút. Aut nebolo menej, ale všetko išlo plynulo s minimálnym zdržaním na križovatkách.

Keď sa chce, dá sa.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prieskum preferencií: Prepad kotlebovcov pokračuje, Za ľudí poskočili nad čiaru

Pozrite si najnovší prieskum preferencií politických strán.

Komentár Zuzany Kepplovej

Očkovacia stratégia je dielo skazy

Strhla sa klasická východoeurópska lobovačka.


Už ste čítali?