Práve som sa pevne rozhodol, že ...

Autor: Jozef Drahovský | 19.11.2006 o 22:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1817x

Zrejme všetci poznajú pesničku Petra Nagy - So mnou nikdy nezostarneš. Ale nie o nej chcem písať. Rozhodol som sa, že spravím nejaké zmeny aj v súvislosti s mojimi článkami na blogu.

Nie, neprestávam fotografovať a písať od doprave. Len mám málo času a chcem písať aj o iných veciach a aj vysoko odborných, u ktorých nie je predpoklad, že by zaujímali čitateľov, ktorí navštevujú môj blog najmä z dôvodu dopravnej tematiky.

Rozhodol som sa, že budem pokračovať v písaní článkov o doprave a občas o ochrane spotrebiteľa a podobné články, ktoré sa hodia aj do papierového vydania SME. Na odborné veci si vytvorím priestor inde, tam kde sa to podľa konkrétnej odbornosti hodí a naopak sem presuniem svoje staršie články o doprave ešte z pred obdobia existenciu blogu. Možno vás zaujmú ako pohľad na to, čo sa riešilo v minulosti.

Poprosím čitateľov, keď mi posielajú otázky dopravného (nesúkromného) charakteru, aby ich formulovali tak, aby ich bolo možne uverejniť bez úpravy a odpovedať na ne formou článku. Ak si neprajete zverejnenie mena, tak pod otázkou napíšte oslovenie aké vám vyhovuje. Na otázky chcem odpovedať takto, lebo sa stáva to, že keď na jednu otázku odpoviem e-mailom v zapätí prídu takmer rovnaké od iných ľudí. Odpovedať budem pravdepodobne formou súkromného článku, lebo denne na titulke môže byť zverejnený len istý počet článkov a navyše odpovede na otázky nie sú pre nezainteresovaných čitateľov zaujímavé, z čoho následne prameni nízke hodnotenie článku.

Okrem iného sa chcem poďakovať všetkým, ktorí mi posielajú e-mail alebo odkaz cez stránku o pravopisných chybách a preklepoch. Rozhodol som sa, že tomu kto ma prvý upozorní na chybu dám nejakú finančnú odmenu. Ešte si premyslím organizačné náležitosti a na túto tému spravím samostatný článok.

Záverom ďakujem všetkým čitateľom, ktorí čítavajú moje články, ďakujem všetkým diskutujúcim za hodnotné príspevky, ďakujem všetkým za zaujímavé námety a zvlášť ďakujem za každé kliknutie na kladné hodnotenie, pokiaľ sa vám konkrétny článok páčil.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prieskum preferencií: Prepad kotlebovcov pokračuje, Za ľudí poskočili nad čiaru

Pozrite si najnovší prieskum preferencií politických strán.

Komentár Zuzany Kepplovej

Očkovacia stratégia je dielo skazy

Strhla sa klasická východoeurópska lobovačka.


Už ste čítali?