Kadiaľ z Karlovej Vsi na Devín - Vyriešené

Autor: Jozef Drahovský | 17.3.2007 o 16:48 | Karma článku: 8,99 | Prečítané:  3272x

Pred mesiacom som publikoval článok " Kadiaľ z Karlovej Vsi na Devín?". Išlo o chybu vo zvislom dopravnom značení na križovatke v obvode Bratislava IV. Dnes je mi potešením oznámiť, že uvedený problém je už vyriešený.

K zmene zvislého dopravného značenia došlo tento alebo minulý týždeň. Neviem presne kedy, lebo som bol na lyžovačke a cez uvedenú križovatku som išiel až včera večer. Fotografia číslo 2 je z dnešného doobedia.


Obr. 1. Zvislé dopravné značenie pred mesiacom. Kedy nebolo zo zrejmé, že do prvej odbočky je zákaz vjazdu všetkým vozidlám okrem MHD. Stávalo sa, že vodiči nechtiac vchádzali do obratiska MHD a chybu sa snažili napraviť cúvaním, čo zvyšovalo riziko nehody.


Obr. 2. Zvislé dopravné značenie dnes. Už z letmého pohľadu je zrejmé, že ak vodič chce odbočiť vpravo, tak musí ísť do druhej odbočky.

Pozdravujem všetkých čitateľov a ďakujem kompetentným, ktorí sa zaslúžili o zmenu uvedeného dopravného značenia. Aj touto zmenou dokazujú, že im nie je bezpečnosť na cestách ľahostajná.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Advokátov, o ktorých polícia nevedela, mal Kočner viac

Šabík ku kauze motákov vypovedal len nedávno.

Komentár Petra Schutza

Vzťahový nadštandard Slovenska a Česka čakajú vážne strestesty

Obnovenie virtuality hranice je isteže fajn a krásne.


Už ste čítali?